Podcast Ajansı

Yeni Nesil podcast ajansı Podcast BPT

Podcast BPT: 12 farklı ekip ile dinleyicilere her gün yeni bölümler sunmaktayız. Podcast BPT olarak konu yelpazemiz de oldukça geniş. Haber, spor, edebiyat, tarih, kültür, video oyunları, cinsellik, gerçek suç, kariyer, film ve dizi gibi konularla yediden yetmişe herkesin beğenebileceği ve dikkat çeken içerikler üreterek Podcast BPT olarak her geçen gün dinleyici kitlemizi arttırmaktayız.


Son zamanlarda popüleritesini iyice artıran podcast her geçen gün karşımıza daha çok çıkmakta. Chartable’ın verilerine göre 2019 yılında 318 bin yeni podcast dinleyici ile buluşurken bu sayı 2020 yılında %280 artarak 885 bin oldu. Türkiye 2020 yılında podcast dinlenen cihaz sayısını 5.2 katına çıkarak dinleyici sayısını en çok artıran ülke oldu. BPT podcast ajansı olarak Türkiye’de gelişen ve büyüyen podcast sektörünün öncülerindeniz.

Podcast BPT olarak kurumsal yapı ve profesyonel teknik ekip desteği sağlamamız bizi öne çıkaran önemli nedenlerden bir diğeri . Günümüzde podcastinizin öne çıkmasını sağlayan birden çok etken var. Sesinizin kalitesi, konu başlıklarınız ve bölümlerinizi tanıtımı bu etkenlerin başında geliyor. Podcast BPT olarak podcastinizin dinlenme sayılarını artırabilecek, eksik olduğunuz konularda size yardım sağlayabilecek ve yayın kalitenizi bir üst sınıfa taşımanızı sağlayacak teknik ekibe sahibiz.


Bir diğer önemli hizmetimiz ise markaları ve dinleyicileri bir araya getirmek. Günden güne büyüyen podcast sektörde dinleyiciye ulaşmak isteyen markaları ve podcasterları bir araya getiriyoruz. Podcast BPT olarak sağlam alt yapı ve teknik ekip ile yapmış olduğu iş birliklerinde bütün iş yükünü yüklenebiliyoruz. Kaynak: www.podcastbpt.com