Yeni nesil podcast ajansı

PodcastBpt söyleyecek sözü olanları dinleyicilerle buluşturan Podcast ajansıdır. 16 farklı ekip ile dinleyicilerimize her gün farklı konularda bölümler sunmaktayız. Haber, spor, edebiyat, film ve dizi, tarih, kültür, video oyunları, cinsellik, gerçek suç, kariyer ve güncel konularda bölümler hazırlamaktayız.

Yayın hayatımıza başladığımız ilk günden itibaren, herkese ve her konuya bir podcast mottomuz ile dinleyicilerimize eğlenceli, bilgilendirici konuları farklı bakış açıları ile sunmayı amaç edindik.
Her geçen gün büyüyen dinleyici kitlemizle ve çeşitli içeriklerle adımızdan söz ettirmekteyiz.

cedrik-wesche-zn-xrjOKQmc-unsplash (1).j

Markanızı podcast aracılığıyla daha geniş kitlelere ulaştırmak artık daha kolay. Her geçen gün yaygınlaşan ve daha geniş kitlelere hitap eden podcast artık markalar için yeni bir reklam alanı.

Adsız (40).png
114-1147803_high-precision-10-point-mult
austin-distel-QK1OhZmopBo-unsplash.jpg

Özel Seriler

Belirlediğimiz bir konsept üzerinde tamamen markanıza özel podcast şovu hazırlayabiliriz. Böylece hem hedef kitlenize hitap edebilir hem de podcast şovunuz ile adınızı daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Adsız (40).png
114-1147803_high-precision-10-point-mult
faizur-rehman-pHPzdEHN6Os-unsplash (1).j

Danışmanlık

Podcast yayıncılığı ve sosyal medya üzerine danışmanlık hizmeti alarak potansiyel dinleyici kapasitenizi maksimum seviyeye taşıyabilirsiniz.

Adsız (40).png
114-1147803_high-precision-10-point-mult
asdasdadsd.jpg

Reklam

Markanıza özel bir konsept podcast şovu haricinde hali hazırda devam eden ve geniş bir konu yelpazesine sahip ekiplerimizle iş birliği ve reklam yerleştirmesi yaparak dinleyicilerimize ulaşabilirsiniz.

Adsız (40).png
114-1147803_high-precision-10-point-mult
podcast-512.png

40+

Podcast

Yayıncısı

kisspng-customer-experience-business-com

15+

Teknik
Ekip

i.png

1000+

Podcast
Bölümü

BİZE ULAŞIN

Reklam, özel seri podcast ve kurumsal çözümler için bize ulaşın.